Usługi

OFERTA DLA OSÓB PRAWNYCH

Szukasz dobrej oferty dla osób prawnych ? Zapoznaj się z usługami, jakie oferujemy. Zapewniamy profesjonalną obsługę.

Więcej

OFERTA DLA OSÓB FIZYCZNYCH

Szukasz usług księgowych dla jednoosobowej działalności gospodarczej lub spółki cywilnej? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

WIĘCEJ

KADRY I PŁACE

Oferujemy obsługę kadr i płac oraz rozliczeń z ZUS wszystkim zainteresowanym podmiotom.

WIĘCEJ

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

We współpracy ze specjalistami oferujemy szereg rozwiązań optymalizujących koszty ponoszone przez przedsiębiorców.

WIĘCEJ

WSPARCIE W ZAKŁADANIU I PROWADZENIU BIZNESU W POLSCE

Dowiedz się jak wspieramy  zakładanie i prowadzenie biznesu w Polsce.

WIĘCEJ

BEZPIECZEŃSTWO

Zapoznaj się z kompetencjami naszego zespołu, które są gwarancją bezpieczeństwa usług świadczonych przez Tax Clear Sp. z o.o.

WIĘCEJ

Biuro rachunkowe TaxClear to zespół profesjonalistów działających głównie w Warszawie śródmieście , którzy świadczą m.in.  usługi rachunkowe.  Zadania wykonywane są z zachowaniem najwyższej staranności .   Współpraca obejmuje Klientów o zróżnicowanych profilach działalności, posiadających różne formy organizacji prawnej, bez znaczenia na rozmiar i wielkość firmy, spółki osobowej i spółki prawa handlowego.   Klienci w kontaktach z Tax Clear cenią profesjonalne wykonywanie zleceń, obsługę na najwyższym poziomie, działanie z zaangażowaniem oraz zgodne z oczekiwaniami Klienta.   Biuro gwarantuje poufność i zapewnia pomoc w rozwiązywaniu różnego typu problemów, których tematyką są szeroko pojęte podatki. Przyjazna atmosfera oraz indywidualne podejście do każdego Klienta zwiększają efektywność świadczonych usług.  Księgowość dla większości przedsiębiorców, to stresujące oraz wymagające nieustannej uwagi zadanie, które skłania do refleksji i narzuca pytanie  – Czy dla Mojej firmy będzie lepiej jak zlecę zajęcie się tą pracą jakiejś placówce rachunkowej, która oferuje usługi rachunkowe w Warszawie?   Odpowiedź brzmi – tak!    Zespół Tax Clear oferując szeroki wybór usług rachunkowych, głównie na terenie Warszawy ( Praga południe, Śródmieście, Mokotów), umożliwia Państwu oddelegowanie obowiązków związanych z księgowością i zapewnia obsługę minimalizującą możliwość popełnienia błędu. Przyjdź do nas, zadzwoń, przekonaj się jakie korzyści możesz osiągnąć współpracując z nami.  Pozwól sobie pomóc, zdejmij ze Swojej głowy to, co do tej pory wymagało ogromnego zaangażowania i bardzo dużej odpowiedzialności.